Hakkımızda

Cepaş Paslanmaz, paslanmaz çelik sektöründe 20 yıllık uzmanlaşmış kadrosuyla Ankara Ostim organize sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir. Ürünlerimiz Paslanmaz boru, sac, lama, profil, çubuk, köşebent, altıköşe ve diğer çeşitleridir. Siz değerli müşterilerimiz taleplerini en hızlı ve doğru şekilde teslim etmek için yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Bu ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgileri web sitemizin ürünlerimiz ve teknik bilgiler kısmında bulabilirsiniz. Ürünlerimiz ostenitik, ferritik ve martensitik gibi daha pek çok alanda kullanıma uygundur.
Cepaş paslanmaz geniş ürün yelpazesi,uygun fiyat ve kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına tüm müşterilerine yaratıcı çözümler sunuyor. Zamanı ve yeni eğilimleri takip ederek her yeni gün gelişmeye devam ediyor. Hizmet kalitesini arttırmak için kendini yeniliyor ve geliştiriyor.

Misyonumuz

Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olarak müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini doğru şekilde ve zamanında dünya standartlarında karşılamaktır.

Vizyonumuz

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikamızla müşterilerimizin memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamaktır.